'Η ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
'Η ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ

--- Forum ενάντια στα δήθεν ---
 
Αρχική ΣελίδαΑρχική Σελίδα  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 πρωτο καλοκαιρι που ο βορειος πολος θα βρεθει χωρις παγο!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
johnniebegood
Λοχαγός Μόρας
Λοχαγός Μόρας
johnniebegood


Αριθμός μηνυμάτων : 153
Ηλικία : 64
Τόπος : Γαία
Registration date : 21/02/2008

πρωτο καλοκαιρι που ο βορειος πολος θα βρεθει χωρις παγο! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: πρωτο καλοκαιρι που ο βορειος πολος θα βρεθει χωρις παγο!   πρωτο καλοκαιρι που ο βορειος πολος θα βρεθει χωρις παγο! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 29, 2008 12:26 am

το ελεγαν απο περσυ και περασε στο ντουκου.
χεστηκε η "κοινη γνωμη" για τις αρκουδες και τις φωκιες, το ξερουμε...
χεστηκε και για την απληστια των υπευθυνων για το λιωσιμο των παγων, που χαιρονται επειδη θα εξαγουν περισσοτερο πετρελαιο απο τα υποθαλάσσια (και μη) κοιτασματα που θα γινουν προσβασιμα.
δηλαδη χαιρονται που θα επισπευσουν το φαινομενο του θερμοκηπιου πουλωντας πανακριβα το πολυτιμο πετρελαιο για να το καιει το αυτοκινητο του καθε κομπλεξικου τεμπελη.

η αυτοκαταστροφη στο μεγαλειο της...
κριμα που θα παρουμε τοσα ειδη στο λαιμο μας μεχρι να βρασουμε απο την ζεστη μεσα στα σκατα μας.
κριμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.johnniebegood.gr
Darkoteque
Psychosomatic Addict, Insane
Psychosomatic Addict, Insane
Darkoteque


Αριθμός μηνυμάτων : 227
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 09/03/2008

πρωτο καλοκαιρι που ο βορειος πολος θα βρεθει χωρις παγο! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρωτο καλοκαιρι που ο βορειος πολος θα βρεθει χωρις παγο!   πρωτο καλοκαιρι που ο βορειος πολος θα βρεθει χωρις παγο! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 29, 2008 12:25 pm

johnniebegood έγραψε:
η αυτοκαταστροφη στο μεγαλειο της...
κριμα που θα παρουμε τοσα ειδη στο λαιμο μας μεχρι να βρασουμε απο την ζεστη μεσα στα σκατα μας.
κριμα...

Pwww.. Tha ksanaproskinisw tapeina!!!

Bloody Kisses
xXx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkoteque.blogspot.com/
Δεν_Ειμαι_Εγω
Ιππέας
Ιππέας
Δεν_Ειμαι_Εγω


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 29/06/2008

πρωτο καλοκαιρι που ο βορειος πολος θα βρεθει χωρις παγο! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρωτο καλοκαιρι που ο βορειος πολος θα βρεθει χωρις παγο!   πρωτο καλοκαιρι που ο βορειος πολος θα βρεθει χωρις παγο! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 29, 2008 5:49 pm

Τελικά, αυτό που είχε πει ο Agent Anderson στο Matrix (το πρώτο, το κανονικό... Rolling Eyes ),είναι 100% σωστό. Είχε πει πως, ο άνθρωπος, είναι στην ουσία ένας Ιός, μια ασθένοια στο σώμα της γης, ο οποίος έχει την τάση να κατασπαράζει κάθε ζωτικό χυμό της μέχρι να τον εξαντλήσει, κι έπειτα να πηγαίνει παρακάτω,και παρακάτω,και όπως και οι Ιοί,δεν αντιλαμβάνονται ότι η επιβίωσή τους συνεπάγεται την επιβίωση του "ξενιστη" τους (στην περίπτωσή μας, η Γη...). Και δεν ξέρω κατα πόσο μπορούμε εμείς οι "υπόλοιποι" να θεωρούμαστε "αθώοι", επειδή δεν παίρνουμε τις αποφάσεις που καταστρέφουν,λεπτό το λεπτό (με τάση να γίνει milisecond το milisecond) το πλανήτη μας: η συνενοχή στη περίπτωσή μας, τιμωρείται το ίδιο σκληρά-με αφανισμό...

[Πόσες φορες δεν έχω ευχηθεί να υπήρχε κάποια "πράσινη" τρομοκρατική ομάδα...Με πόση λαχτάρα θα εντασσόμουν στις τάξεις της... Νομίζω πως θα το έκανα με την πιο ήσυχη και καθαρή συνείδηση του κόσμου... Twisted Evil ]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
πρωτο καλοκαιρι που ο βορειος πολος θα βρεθει χωρις παγο!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
'Η ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ :: Οικολογία :: Περιβάλλον-
Μετάβαση σε: