'Η ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
'Η ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ

--- Forum ενάντια στα δήθεν ---
 
Αρχική ΣελίδαΑρχική Σελίδα  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Μπάτε σκύλοι αλέστε

Πήγαινε κάτω 
+5
vasiliskos
magicat
Darkoteque
V for Vasilis
johnniebegood
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
V for Vasilis
Πολέμαρχος-Ιππαγρέτης
Πολέμαρχος-Ιππαγρέτης
V for Vasilis


Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 48
Registration date : 20/02/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 9:01 am

Ακριβώς έτσι Johnnie.
"Δεν ακούω τους πολλούς, ακούω τους ειδικούς" είπε ο Σωκράτης και ήπιε μια τζούρα κώνειο.
"Δημοκρατία" είναι ο φασισμός των πολλών.
(Και συνήθως οι "πολλοί" είναι απλά ο ορισμός του κοπαδιού).
Καιάδας λοιπόν να ξεμπερδεύουμε και να προχωράμε.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://itaniepitas.blogspot.com
Darkoteque
Psychosomatic Addict, Insane
Psychosomatic Addict, Insane
Darkoteque


Αριθμός μηνυμάτων : 227
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 09/03/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 9:39 am

Ok, an h gnwmh sas gia mas einai pws eimaste provata k oti den exoume krhthrio kai pws oi monoi mesa sto forum pou mporeite na krinete thn apolyth alhtheia, eiste eseis [i esy V], tote fovamai oti mallon to forum edw pera mporoume na to metonomasoume apo "H TAN H EPITAS" se "APOFASIZOMEN KAI DIATASOMEN" [me shma to pouli!].

Sas afhnw twra twra paw na mashsw ligo grasidi mpas k katevasw ligo gala...
mpeeeee....

Bloody Kisses
xXx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkoteque.blogspot.com/
Lady Bug
Ιππέας
Ιππέας
Lady Bug


Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ηλικία : 44
Registration date : 30/06/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 9:43 am

johnniebegood έγραψε:
γι αυτο δεν βρισκω την Μονικα ??? bounce bounce bounce bounce bounce

χμμμ... Suspect
και μαλλον εχασα χαβαλε... Rolling Eyes

ενυ γουεϊ, οσον αφορα την "δημοκρατικοτητα" γενικως (γιατι δεν προλαβα να διαβασω τι εγινε και τα πηρε ο V) εχει καει η γουνα μου στο παρελθον, οπότε προτιμω το Λακωνικο συστημα του.
Καιαδας. What a Face

για να μαθετε να θιγετε την Μονικα! Twisted Evil

lol!

Όπως είπα και χθες η κατάσταση είχε ξεφύγει και μάλιστα για εντελώς χαζή αιτία. Δεν ξέρω βέβαια εγώ τι θα έκανα στην θέση του admin, αλλά πραγματικά είχε δημιουργηθεί πολύ κακό κλίμα.
Ίσως κάπου έχει δίκιο η Darkoteque που μίλησε για δημοκρατικότητα, αφού είμαστε ήδη καμιά 30ρια στο φόρουμ. Αλλά από την άλλη μήπως η καλύτερη λύση τελικά ήταν να διαγραφεί το θέμα για να αποφορτιστεί η κατάσταση;

PS: Για να αποφύγω παρεξήγηση δηλώνω ότι δεν έχω πρόβλημα με κανένα σας. Σας φοβήθηκε το μάτι μου ρε παιδιά! Ειδικά αυτό τον V! Τι είναι τούτος ο βάρβαρος ρεεεεεεεε!!! Μανιάτης του κερατά που είπε και η Hellen χτες!!!!!!
(Πλάκα κάνω κε V! No problem, αλήθεια!!!)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lady Bug
Ιππέας
Ιππέας
Lady Bug


Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ηλικία : 44
Registration date : 30/06/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 9:47 am

Darkoteque έγραψε:
Ok, an h gnwmh sas gia mas einai pws eimaste provata k oti den exoume krhthrio kai pws oi monoi mesa sto forum pou mporeite na krinete thn apolyth alhtheia, eiste eseis [i esy V], tote fovamai oti mallon to forum edw pera mporoume na to metonomasoume apo "H TAN H EPITAS" se "APOFASIZOMEN KAI DIATASOMEN" [me shma to pouli!].

Sas afhnw twra twra paw na mashsw ligo grasidi mpas k katevasw ligo gala...
mpeeeee....

Bloody Kisses
xXx

Όχι ρε c καμιά σχέση. Άλλο είπαν πιο πάνω οι άνθρωποι. Ξαναδιάβασέ το!
(Πας να μας κάψεις και να ξαναγίνει χαμός εδώ; Καλά καλά δεν ήρθα;;;; Όχι άλλοι τσαμπουκάδες ρε γμτ μου!!!!!!!
lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkoteque
Psychosomatic Addict, Insane
Psychosomatic Addict, Insane
Darkoteque


Αριθμός μηνυμάτων : 227
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 09/03/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 9:50 am

Lady Bag, esy diavase kalytera! egw mia xara eida...

Mh les tpt.. gt tha to diagrapsei!
Etsi tha paei olo to forum..
opou poume tpt tha diagrafei.. kses!

gi'ayto eipa ta parapanw, dear!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkoteque.blogspot.com/
PaparaguanO
* * * B A N N E D * * *



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 03/07/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 9:56 am

GIANNAKH TON PAIRNEIS????????????????????????
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE???????????????????????????????
LOUGRA???????????????????????????????????????????????
FIDEMPORA????????????????????????????????????????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V for Vasilis
Πολέμαρχος-Ιππαγρέτης
Πολέμαρχος-Ιππαγρέτης
V for Vasilis


Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 48
Registration date : 20/02/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 10:05 am

Έφαγες ένα αξιοπρεπές ban. Με τις υγείες σου και...ευχές για ταχεία ανάρρωση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://itaniepitas.blogspot.com
vasiliskos
Σαμάνος
Σαμάνος
vasiliskos


Αριθμός μηνυμάτων : 146
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ
Registration date : 22/02/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 10:13 am

Ημουν περίπου 10 χρονών και οι δικοί μου με είχαν πάρει μαζί τους σ΄ενα γλέντι. Από εκείνα τα παλιά όπου ήταν μαζεμένοι συγγενείς φίλοι γείτονες και τρωγοπίνανε μέχρι πρωίας .
Τα κρασάκια πήγαιναν σύνεφο, και γύρω στις 3 κάποιος ενώ όλοι χόρευαν μες στο τσακίρ κέφι σταματάει τη μουσική και βάζει ένα κλαψιάρικο του Βοσκόπουλου.
Ενας άλλος τα παίρνει στο κρανίο και λέει «μας την έσπασες που μας την έσπασες δεν έβαζες Πάριο που έβαλες αυτό το βλάκα?»
Ο πρώτος μόλις ακούει να λένε το Βοσκόπουλο βλάκα τα παίρνει άγρια!
Ξεκινάει με τη φράση (και το γνωστό ελληνικό ύφος) Ποιόν είπες βλάκα ρεεεεεεεεε?

Και επειδή όλοι φαντάζεστε τη συνέχεια, η βραδιά έγινε φαρ ουεστ, πλακωθήκανε κανονικά ΟΛΟΙ βγάλανε ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΛΥΤΑ στη φόρα και μερικοί κόψανε και τη καλημέρα δια παντός!
Ο Βοσκόπουλος και ο Πάριος δεν έμαθαν πιθανά ποτέ για το γεγονός, εγώ όμως ρώταγα τη μάνα μου επίμονα να μάθω τι το φοβερό είχε γίνει και χρειάστηκε να μείνω κρυμμένη κάπου και να βλέπω 50 μαντράχαλους να πλακώνονται για ένα τραγούδι!

Είναι η κλασική καφριλέ αντίδραση.
Λες σε κάποιον που είναι το αγαπημένο του φαγητό γιατί έτσι είναι η γνώμη σου « το ψητό στη κατσαρόλα με πατάτες εγώ το βρίσκω ηλίθιο φαγητό» κι αντί να επιχειρηματολογήσει ή έστω να πει ένα «καλά κάνω και μ΄αρέσει» και να σκάσει κι ένα χαμόγελο σαρδόνιο, γυρίζει κι απαντά «το ξέρεις ότι η αδελφή σου πηδιέται με τον κυρ Γιώργο της διπλανής πολυκατοικίας?»

Κάπως έτσι πιστεύω ότι θα κατέληγε η συζήτηση και συμφωνώ που την έστειλε στο καιάδα ο Βασίλης.
Υπήρξαν δείγματα «φτήνειας » και δεν θα πω από ποιόν ποιούς ή γιατί, αλλά υπήρξαν.
Θα επεκτεινόταν το θέμα σε ένα χαμηλό επίπεδο ψιλοχυδαιότητας.

Δεν θέλω να προσβάλω κάποιον συγκεκριμένα. Μπορεί να το λέω και για τον ευαυτό μου ακόμα που άρχισα να νοιώθω μια επιθυμία να βγάλω τη φτήνεια που κρύβω μέσα μου στην επιφάνεια!
Κορίτσια αγόρια μη προσβάλεστε όλοι κρύβουμε μια φτήνεια μέσα μας. Και το ζητούμενο είναι να βρίσκουμε αφορμές για να την σκοτώνουμε κι όχι για να τη ποτίζουμε.

Και το θέμα οφθαλμόλουτρο τη πότιζε... Δεν έκανε χιούμορ. Τουλάχιστον όχι απ΄ολους.
Από όσα έγραψα φυσικά θα προσβληθεί κάποιον αν στη λέξη φτήνεια αναγνωρίσει τον ευαυτό του. Οι υπόλοιποι δεν νομίζω να έχουν κανένα λόγο να θυμώσουν.
Κι αν κανένας δεν δέχεται ότι έδειξε τέτοια συμπεριφορά, ε τότε ας πούμε ότι ο Βασίλης έκανε ένα είδος προληπτικής ιατρικής. Φρόντισε να μην γίνει κανείς ούτε στο μέλλον!

Πριν προλάβω να τελειώσω το πόστ τα λεγόμενά μου αποδεικνύονται από το μόλις προηγούμενο ποστ... Επειδή το έγραψα έτσι ευγενικά το πόστ το αφήνω , αλλά μπορώ να πω κι εγώ.....

ΣΤΟΝ ΚΑΙΑΔΑ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vasiliskos.blogspot.com
Darkoteque
Psychosomatic Addict, Insane
Psychosomatic Addict, Insane
Darkoteque


Αριθμός μηνυμάτων : 227
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 09/03/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 10:29 am

Wraio kai dextiko to keimeno ths Vikhs alla fovamai oti k pali vlepete to dentro k xanete to dasos: Den ta exw parei gt ekleise to topic Ofthalmoloutro. ta exw parei gt ekleise ena topic to opoio kata thn gnwmh ENOS enoxlouse!
Lew k pali oti to provlhma einai pws exoume kapoion "ENAN" o opoios apofasizei ti einai kalo na doune ta matakia mas-k akoma xeirotera ti einai swsto na grapsoun ta daxtylakia mas-tha dexomouna diagrafh tou topic mono se mia periptwsh, ean mesa s'ayto prosvalame o enas ton allon! to oti h epiloges m prosvalan apla thn aisthitikh kapoiwn mallon einai ypervoliko na theloune diagrafh.

alla fysika poia eimai egw wste na to krinw, ayto?....

Bloody Kisses
xXx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkoteque.blogspot.com/
vasiliskos
Σαμάνος
Σαμάνος
vasiliskos


Αριθμός μηνυμάτων : 146
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ
Registration date : 22/02/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 10:34 am

Ντάρκ να σε ρωτήσω κάτι?

Η φράση π.χ. "και πιθανώτατα γαμάει πιο πολλές από σένα...." είναι συζήτηση???

Εμένα πάντως καφρίλα μου θύμισε κι όχι ανάλυση απόψεων!!!!

Και πολλά άλλα και είμαι βέβαιη εκατό τοις εκατό ότι υπήρξαν και άλλα πολλά που ειπώθηκαν και το έκλεισε ο Βασίλης. Ενα άτομο που κάνει μια κίνηση δεν το κρίνεις από τη κίνηση αλλά από το τι είναι για να μπορέσεις να κατανοήσεις τι έκανε..

Πιστεύεις ότι είναι φασίστας ο Βασίλης?

Εγώ όχι. Αρα ξέρω χωρίς να μου το πει κανείς τι ακριβώς θα έχει συμβεί. Οπότε δες το λίγο πιο βαθειά το θέμα. Η συζήτηση ήταν η αφορμή. Για σένα μπορεί να ήταν κάτι το εντελώς αυθόρμητο όμως ήταν για όλους????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vasiliskos.blogspot.com
Darkoteque
Psychosomatic Addict, Insane
Psychosomatic Addict, Insane
Darkoteque


Αριθμός μηνυμάτων : 227
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 09/03/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 10:50 am

"Η φράση π.χ. "και πιθανώτατα γαμάει πιο πολλές από σένα...." είναι συζήτηση???"

gt nomizeis pws oi ypoloipes apanthseis, htane hpsilou epipedou?
i mhpws dn mporousame na poume kai 'meis kamia malakia na perasei h wra?
kafrila, ok!

"Ενα άτομο που κάνει μια κίνηση δεν το κρίνεις από τη κίνηση αλλά από το τι είναι για να μπορέσεις να κατανοήσεις τι έκανε.."

ayto lew kai egw.. alla den me katalavenei kaneis, ap'oti vlepw!

"Πιστεύεις ότι είναι φασίστας ο Βασίλης?"

s'ayto pou ekane gia to topic milame, e?
NAI, pisteyw pws htan fasistiko!
Giati na diagrapseis topic, pou sthn telikh vgazame OLOI thn ftinia mas ekei mesa, meso xavale.
giati exw to eperna APOKLEISTIKA san xavale! oxi san plaka. gt an pareis kati san plaka, prosvaleis kai tis protimhseis tou allou!
apla xavales..

Kai Vikh na sou pw kati..
o anthrwpos krinetai apo tis prakseis tou. Tote deixneis ston allo ti eisai, poios eisai kai pws leitourgeis!

Kapote kaigane vivlia, twra kaine "topics", ok..
Pantws dn hksera pws htan toso "sovaro" forum [elpizw na katalavete pws to ennoousa to sovaro, toulaxistonn] gia na fovamai na pw thn gnwmh mou!
ousiastika eimaste mia parea edw mesa, oloi, kai to thewrhsa angkaio na yparxei ligo xavales!
etsi den ginete stis parees?

Mhn treleneste. Na katalavete ti lew, thelw!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkoteque.blogspot.com/
magicat
Ενωμοτάρχης
Ενωμοτάρχης
magicat


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ηλικία : 46
Registration date : 30/04/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 11:07 am

vasiliskos έγραψε:
Ντάρκ να σε ρωτήσω κάτι?

Η φράση π.χ. "και πιθανώτατα γαμάει πιο πολλές από σένα...." είναι συζήτηση???

Εμένα πάντως καφρίλα μου θύμισε κι όχι ανάλυση απόψεων!!!!

Και πολλά άλλα και είμαι βέβαιη εκατό τοις εκατό ότι υπήρξαν και άλλα πολλά που ειπώθηκαν και το έκλεισε ο Βασίλης. Ενα άτομο που κάνει μια κίνηση δεν το κρίνεις από τη κίνηση αλλά από το τι είναι για να μπορέσεις να κατανοήσεις τι έκανε..

Πιστεύεις ότι είναι φασίστας ο Βασίλης?

Εγώ όχι. Αρα ξέρω χωρίς να μου το πει κανείς τι ακριβώς θα έχει συμβεί. Οπότε δες το λίγο πιο βαθειά το θέμα. Η συζήτηση ήταν η αφορμή. Για σένα μπορεί να ήταν κάτι το εντελώς αυθόρμητο όμως ήταν για όλους????
Βίκη, είχα ξεκαθαρίσει την θέση μου μετά απ' αυτά που έγραψα αλλά ίσως δεν τα διάβασες. Λοιπόν εξακολουθείς να με θεωρείς φθηνή και κάφρο; Εγώ δεν χαρακτήρησα κανέναν, πλάκα έκανα, τελείως αθώα σκεφτόμουν όταν έγραφα και γέλασα με αυτά που έγραψε o Johnnybegood. ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΟΙΩΣΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΘΙΓΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ. Αλλά τώρα ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΗ που βλέπω μια μίζερη και υστερική επίθεση στο πρόσωπό μου. Με έχεις γνωρίσει από κοντά, έστω και λίγο, και θα έπρεπε κατά την γνώμη μου να είχες καταλάβει ότι δεν είμαι κακοπροαίρετη. σ.σ Εγώ δεν θεωρώ τον εαυτό μου κάφρο, αλλά βλέπω ότι εσύ με βλέπεις έτσι.
Και η φράση "αυτός μπορεί να γαμάει πιο πολλές από σένα" έχει ξαναειπωθεί από την Dark στην ίδια σελίδα όταν απευθυνόταν στον Witchiking ,αν θυμάμαι καλά, όταν έλεγε ότι είναι όλοι αυτοί αδελφές κλπ. Για να καταλάβεις αυτά που έγραφε ο Witchiking ότι είμαστε ανώμαλες, ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΑ!!!!!!!!!!!!! Όποιος θέλει το πιστεύει!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την magicat στις Παρ Ιουλ 04, 2008 11:38 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkoteque
Psychosomatic Addict, Insane
Psychosomatic Addict, Insane
Darkoteque


Αριθμός μηνυμάτων : 227
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 09/03/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 11:17 am

magicat έγραψε:
Και η φράση "αυτός μπορεί να γαμάει πιο πολλές από σένα" έχει ξαναειπωθεί από την Dark στην ίδια σελίδα όταν απευθυνόταν στον Witchiking ,αν θυμάμαι καλά, όταν έλεγε ότι είναι όλοι αυτοί αδελφές κλπ. Για να καταλάβεις αυτά που έγραφε ο Witchiking ότι είμαστε ανώμαλες, ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΑ!!!!!!!!!!!!! Όποιος θέλει το πιστεύει!

Akrivws ayto pou leei h Magi. Eixe ksanaypothei apo mena!
kai me mia frash den les ton allo kafro! Apla panw s'ayto pou eipe enas allos, prostheteis kai c ta dika sou, kai outo kathe ksis..
Opote mh krinoume apo thn mia fora!

Kai ennoeite pws gelasa kai egw otan mas eipe anwmmales.
Allwste meta dhlwse [KAI egw mazi tou] pws den yparxei kanenan xalaki apo katw gia prosvoles, ktlp..
Opote, ti psaxnoume? ti pame na vroume?

Oloi kouvalame ligo kafriliki mesa mas. to thema einai pws to deixnoume ekei pou prepei!
kai na sas pw thn alhtheia egw eimai tsampoukas. to kafriliki dn to vgazw sxedon pote.
elaxistes fores ekana kafrilikia kai ayta epeidh me eperne...

Den eipa kati apo kakia, oute hthela na prosvalw kanenan me ayta pou elega!
Outos i allos to sygkekrimeno topic, htan gia xavale!
kai opws eipe kai h Magi, entelws athwa grafame!
Den kserame oti tha ginei tetoios panikos!
Kai den to thelame, kiolas!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkoteque.blogspot.com/
johnniebegood
Λοχαγός Μόρας
Λοχαγός Μόρας
johnniebegood


Αριθμός μηνυμάτων : 153
Ηλικία : 64
Τόπος : Γαία
Registration date : 21/02/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 12:51 pm

ωραια...
εγραφα μια ωρα και οταν πατησα το εντερ μου ξαναζητησε κωδικο και το εχασα. Suspect

γενικα λοιπον, εγραφα οτι αν η φραση αναφεροταν σε μενα θα την επαιρνα χιουμοριστικα και οτι ο γραπτος λογος μεσω δικτυου ειναι παρεξηγησιμος.


κοριτσια χαμογελαστε πληηηζ! I love you I love you I love you

εδω μου εξαφανισε ολοκληρη Μονικα bounce και τον συγχωρεσα... Rolling Eyes
(τον αλητη, δε θα τον πετυχω νυχτα σε κανα σοκακι?)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.johnniebegood.gr
Darkoteque
Psychosomatic Addict, Insane
Psychosomatic Addict, Insane
Darkoteque


Αριθμός μηνυμάτων : 227
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 09/03/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 12:59 pm

symfwnw me Johhnie. einai ontws parekshghsimos o diadiktiakos logos!
alla ti na to kaneis twra? giname skata..

proswpika niwthw poly asxhma pantws!
perierga tha elega.. alla ntaks!
ola ftiaxnontai! Smile

egw PANTA XAMOGELAWWWW.. Smile Smile Smile Smile Smile!!!
dinw zwh.. Wink!!!

Aman vre Johhnie me thn Belucci!
[tha vreis allh]

Bloody Kisses
xXx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkoteque.blogspot.com/
vasiliskos
Σαμάνος
Σαμάνος
vasiliskos


Αριθμός μηνυμάτων : 146
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ
Registration date : 22/02/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 1:41 pm

Magicat για να ξεκαθαρίσουμε μερικά πράγματα. Πρώτον έφερα τη δική σου φράση για παράδειγμα γιατί μου χτύπησε ιδιαίτερα. Δεν ήταν το μόνο που μου χτύπησε στην όλη συζήτηση αλλά εκεί μου φάνηκε ότι άρχισε να μυρίζει μπαρούτι....
Δεν είχα δει αν έχει γράψει κάτι παρόμοιο η Ντάρκ το ίδιο θα έλεγα.

Δεν σε βλέπω κάφρο ή μη, φθηνή ή όχι. Δεν σε ξέρω. Κρίνω απλά κάτι που έγραψε κάποιος που δεν ξέρω. Γνωριζόμαστε μεν, αλλά υπάρχουν ελάχιστα άτομα στη ζωή μου που τα ΞΕΡΩ «κάτι ελάχιστα παραπάνω από το καθόλου»...
Είμαστε άνθρωποι τυχαίοι, στη κοιλιά ενός θηρίου που λέγεται ΔΙΚΤΥΟ!
Εδώ λοιπόν αυτό που σχηματίζουμε είναι απλά ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ.
Μου φαίνεται ότι ο τάδε είναι καλό παιδί, μου φαίνεται ότι ο τάδε είναι ψιλομαλάκας κλπ.
Από αυτά που γράφει. ΜΟΝΟ από αυτά που γράφει.
Γιατί είμαστε τα γραπτά μας εδώ. Τίποτα άλλο.

Αν εμείς κατορθώσουμε μέσα από τα γραπτά μας να εκφράσουμε τις αλήθειες μας ή αν δεν το καταφέρουμε κι αυτό εξαρτάται από πολλά.
Συχνά οι καλύτεροι άνθρωποι δεν ξέρουν να λένε όμορφα λόγια και όλοι τους αποφεύγουν. Και οι χειρότεροι είναι οι καλύτεροι γλύφτες και όλοι τους λατρεύουν....
Αλλες φορές πάλι απλά, άλλο σκεφτόμαστε άλλο λέμε κι αν πάρουμε ένα χαρτί τελείως άλλο βγαίνει!

Στο παιχνίδι λοιπόν των εντυπώσεων όλη η συζήτηση όπως εξελισσόταν «δεν μου έκανε».
Η απάντηση σου προς το Τζόνυ ήταν ας πούμε η αφορμή να διαμαρτυρηθώ.
Δεν μπορώ να ξέρω αν είσαι κάφρος ή αν είσαι το καλύτερο παιδί στο κόσμο.
Πρέπει να γυρίσουμε τα άντερά μας ανάποδα, να τα μετρήσουμε και να τα φάμε για να μπορώ να ξέρω τι είσαι...

Γενικό συμπέρασμα Ανάφερα απλά αυτό που από το συγκεκριμένο γραπτό, τη συγκεκριμένη στιγμή όπως το κατάλαβα. Κι αν αυτό που κατάλαβα ήταν τελείως λάθος ζητώ συγνώμη.

Κι επειδή έχω την εντύπωση πως αν συνεχίζαμε θα γινόμασταν όλοι κάφροι και ακόμα χειρότερα (μας έβλεπα να παίζαμε δικτυακές μπουνιές στο τέλος) γι αυτό είπα καλά έκανε τελικά ο Βασίλης και την έθαψε τη συζήτηση για να μπορούμε, ελπίζω, να έχουμε πολλές άλλες συζητήσεις στο μέλλον....
Στη τελική πες ότι είναι ο πατέρας του φόρουμ και μας κλείδωσε το ντουλάπι με τα φυτοφάρμακα γιατί ήμασταν μέσα στο τσακίρ κέφι να πιούμε!!!!

Ρε Τζόνυ αδέλφι συγνώμη δηλαδή εγώ έβγαλα τα μαχαίρια να σε υπερασπίσω κι ούτε στη κριτική μου για τη ταινιάρα σου που έκανα δεν απάντησες? Μήπως έχεις κάτι μαζί μου? Να παρεξηγηθούμε εδώ και τώρα Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vasiliskos.blogspot.com
magicat
Ενωμοτάρχης
Ενωμοτάρχης
magicat


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ηλικία : 46
Registration date : 30/04/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 1:54 pm

johnniebegood έγραψε:
ωραια...
εγραφα μια ωρα και οταν πατησα το εντερ μου ξαναζητησε κωδικο και το εχασα. Suspect

γενικα λοιπον, εγραφα οτι αν η φραση αναφεροταν σε μενα θα την επαιρνα χιουμοριστικα και οτι ο γραπτος λογος μεσω δικτυου ειναι παρεξηγησιμος.


κοριτσια χαμογελαστε πληηηζ! I love you I love you I love you

εδω μου εξαφανισε ολοκληρη Μονικα bounce και τον συγχωρεσα... Rolling Eyes
(τον αλητη, δε θα τον πετυχω νυχτα σε κανα σοκακι?)
Johnny, μου είπαν οι περισσότεροι ότι αυτά που σου έγραψα ήταν προσβλητικά αλλά είδα ότι έκανες πλάκα so...έκανα και'γω πλάκα. Δεν τα ενοούσα όλα αυτά για σένα....γιατί σε ξέρω κι από χθές;
Άρα πες μου πώς να χαμογελάω μετά από το πρόβλημα, που μ' έχουν κάνει κάποιοι να πιστεύω ότι έχω δημιουργήσει ;

Y.Γ. Θες την Monica πίσω; Ε..πάρτην

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Monica-bellucci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkoteque
Psychosomatic Addict, Insane
Psychosomatic Addict, Insane
Darkoteque


Αριθμός μηνυμάτων : 227
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 09/03/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 2:03 pm

en tw metaksy eksakoloutheite na MHN katalavenete ti thelw na pw!
exete xasei to zoumi, tosh wra..

egw lew gt diagrafthke to topic kai eseis lete pws ayta pou eipe h Magi k egw, einai prosvoles!
Ok.... An htan prosvoles dika mou MONO logia kai oxi twn allwn, ok..
zhtaw Syggnwmh! oxi, gt prepei alla gt dn prokeite kanenas allos na zhthsei..
na pesei toso xamhla gia mia "syggnwmh".
krima pantws, den peirazei omws!
egw, synexizw na xamogelaw paides! Smile
apo mia stigmh den fenetai enas anthrwpos!

Den exw kanena provlhma me kanenan!

Bloody Kisses
xXx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkoteque.blogspot.com/
vasiliskos
Σαμάνος
Σαμάνος
vasiliskos


Αριθμός μηνυμάτων : 146
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ
Registration date : 22/02/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 2:11 pm

Μετά την απάντηση της Νταρκ κατάλαβα κάτι...
Ισως τελικά οι παρεξηγήσεις να γίνονται γιατί δεν διαβάζουμε όλα όσα γράφουν οι προηγούμενοι από εμάς απλά συνεχίζουμε να λέμε τη γνώμη μας..
Κι εγώ το κάνω αυτό, κακώς.
Καλή συνέχεια παιδιά και τα λέμε σε κάποιο άλλο θέμα αν υπάρχει κέφι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vasiliskos.blogspot.com
johnniebegood
Λοχαγός Μόρας
Λοχαγός Μόρας
johnniebegood


Αριθμός μηνυμάτων : 153
Ηλικία : 64
Τόπος : Γαία
Registration date : 21/02/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 4:09 pm

Darkoteque έγραψε:
symfwnw me Johhnie. einai ontws parekshghsimos o diadiktiakos logos!
alla ti na to kaneis twra? giname skata..

πρωτη φορα τσακωνεσαι με φιλο για μαλακιες?
προσφατα διαφωνησαμε με εναν σπηλαιοσυντροφο (και οι δυο ειμαστε στο ΔΣ του συλλογου μας) δημοσια, μπροστα σε Ελληνες και ξενους σπηλαιολογους.
ειχαμε καταναλωσει και μεγαλες ποσοτητες τσιπουρου και εγινε της πουτανας...
ξερεις πως εληξε το θεμα και παραμενουμε φιλοι και συντροφοι?
καθησε πανω μου και καναμε οτι πηδιομασταν
δημοσια.
το τι καταλαβαν οι αλλοι, δεν μας ενδιαφερει.
παραμενουμε φιλοι μεσα απο την όποια διαφωνια, με το χιουμορ και μονο με το χιουμορ! jocolor

Παράθεση :

proswpika niwthw poly asxhma pantws!

εγω τι να πω, που απ ο,τι διαβαζω ειμαι η πετρα του σκανδαλου ???

Παράθεση :
perierga tha elega.. alla ntaks!
ola ftiaxnontai! Smile

ακριβως!

Παράθεση :

egw PANTA XAMOGELAWWWW.. Smile Smile Smile Smile Smile!!!
dinw zwh.. Wink!!!

μπραβο!
κανει τους αλλους να ανησυχουν!

Παράθεση :

Aman vre Johhnie me thn Belucci!

σας πονεσε, ε? Rolling Eyes
σορυ...

lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.johnniebegood.gr
johnniebegood
Λοχαγός Μόρας
Λοχαγός Μόρας
johnniebegood


Αριθμός μηνυμάτων : 153
Ηλικία : 64
Τόπος : Γαία
Registration date : 21/02/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 4:21 pm

vasiliskos έγραψε:

Μου φαίνεται ότι ο τάδε είναι καλό παιδί, μου φαίνεται ότι ο τάδε είναι ψιλομαλάκας κλπ.

πες ευθεως οτι εμενα εννοεις με το ψιλομαλακας. Suspect

Παράθεση :

Ρε Τζόνυ αδέλφι συγνώμη δηλαδή εγώ έβγαλα τα μαχαίρια να σε υπερασπίσω

δεν προλαβα να διαβασω τα γραφομενα, αλλά απ ο,τι καταλαβα με υπερασπιστηκες γιατι μου ειπαν οτι ο βαμενος γαμαει πιο πολλες? Shocked
ειλικρινα θα το εκλαμβανα ως χιουμορ και μαλιστα ειχα και φωτο μου γκοθικ What a Face για την Νταρκοτεκ.
ολη η ιστορια ειναι θεμα δικτυακης παρεξηγησης.
εγω γαμαω πιο πολλες! Cool

Παράθεση :

κι ούτε στη κριτική μου για τη ταινιάρα σου που έκανα δεν απάντησες? Μήπως έχεις κάτι μαζί μου? Να παρεξηγηθούμε εδώ και τώρα Laughing Laughing Laughing

τι κριτικη να κανεις μετα την κριτικη του Βασιλη ???

μαλλον δεν την προσεξα... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

lol!


ΥΓ. κανονιστε να παρεξηγησετε τι γραφω afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.johnniebegood.gr
johnniebegood
Λοχαγός Μόρας
Λοχαγός Μόρας
johnniebegood


Αριθμός μηνυμάτων : 153
Ηλικία : 64
Τόπος : Γαία
Registration date : 21/02/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 4:30 pm

magicat έγραψε:
Johnny, μου είπαν οι περισσότεροι ότι αυτά που σου έγραψα ήταν προσβλητικά αλλά είδα ότι έκανες πλάκα so...έκανα και'γω πλάκα.

αν εγραψες μονο οτι ο βαμενος γαμαει πιο πολλες, συμφωνω.
αυτο μονο χιουμορ μπορει να ειναι! (φτυξτε με μη με ματιαξετε)

Παράθεση :

Δεν τα ενοούσα όλα αυτά για σένα....γιατί σε ξέρω κι από χθές;

και να τα εννοουσες, ειναι φανερο ποιος γαμαει πιο πολλες! Cool

Παράθεση :

Άρα πες μου πώς να χαμογελάω μετά από το πρόβλημα, που μ' έχουν κάνει κάποιοι να πιστεύω ότι έχω δημιουργήσει ;

αν δεν σε εχω κανει να χαμογελασεις εστω και μια φορα, παραιτουμαι.

Παράθεση :

Y.Γ. Θες την Monica πίσω; Ε..πάρτην

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Monica-bellucci

ανεβηκες ενα επιπεδο στην εκτιμηση μου!!!
ευγε κοριτσι μου!
άξια! (η Μονικα bounce bounce bounce )

I love you I love you I love you


ΧΑΜΟΓΈΛΑ!

lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.johnniebegood.gr
johnniebegood
Λοχαγός Μόρας
Λοχαγός Μόρας
johnniebegood


Αριθμός μηνυμάτων : 153
Ηλικία : 64
Τόπος : Γαία
Registration date : 21/02/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 4:39 pm

Darkoteque έγραψε:

egw lew gt diagrafthke to topic kai eseis lete pws ayta pou eipe h Magi k egw, einai prosvoles!

σου ειπα παραπανω.
ο V θεωρησε (οπως και αλλοι) οτι θα ξεφευγε το τοπικ σε μπινελικια και το εριξε στον Καιαδα.
εγω αν και δεν θεωρω επιληψιμα τα οσα αναφερατε οτι γραφτηκαν, συμφωνω με την προληπτικη τακτικη του (κι ας εχασα την Μονικα και την ευκαιρια να σας κανω πλακα).
ας αποδειξουμε λοιπον οτι ειμαστε μεν παιδια, αλλά μεγαλα παιδια.

ξανανοιξτε το το οφθαλμολουτρο. (εχω κι αλλο υλικο απο Μονικα Twisted Evil )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.johnniebegood.gr
Darkoteque
Psychosomatic Addict, Insane
Psychosomatic Addict, Insane
Darkoteque


Αριθμός μηνυμάτων : 227
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 09/03/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 4:44 pm

lol! lol! lol! lol! lol!
mu ha ha ha ahaaa..
einai THEOS o Johhnie, alla DEN ME PONESE h Monica!

tha thn gleiiiiiiiiiiipsw, kapote.. Wink
a tsssssssssss...

Bloody Kisses
xXx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkoteque.blogspot.com/
magicat
Ενωμοτάρχης
Ενωμοτάρχης
magicat


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ηλικία : 46
Registration date : 30/04/2008

Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπάτε σκύλοι αλέστε   Μπάτε σκύλοι αλέστε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 04, 2008 5:33 pm

Johnniebegood, χαίρομαι που το αντιμετωπίζεις έτσι....μου ' φυγε ένα βάρος.
Να ξανανοίξουμε το θέμα "οφθαλμόλουτρο" δεν διαφωνώ αλλά μην γίνουν πάλι παρεξηγήσεις γιατί ξενερώνω με κάτι τέτοια. Ας πάρουμε όλοι σαν δεδομένο ότι κανείς δεν έχει την διάθεση να προσβάλει κανέναν. Τόσο απλά. Γιατί σας το λέω....αν είναι να ξανανοίξει το οφθαλμόλουτρο, θα γούσταρα να είναι πιο hard core αυτή τη φορά! Ή κάνουμε οφθαλμόλουτρο ή δεν κάνουμε!

Έχεις πολύ υλικό από Monica; Εγώ να δεις υλικό που έχω από Sean και λοιπούς......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μπάτε σκύλοι αλέστε
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
'Η ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ :: Διάφορα :: Λοιπά-
Μετάβαση σε: